KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12757093
nr 1275 7093
Thure Wallner
(1888-1965), Sverige
Akvarell, Ekorre. Signerad, 21x26 cm
Thure Wallner, född 1888, död 1965, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 september 2019
kl 19:39:09
14/9 12:10:23